نظر کاربرهای اپلیکیشن شمرون کباب راجع به این اپلیکیشن چیه؟

نظر کاربرهای اپلیکیشن شمرون کباب راجع به این اپلیکیشن چیه؟
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ admin
نظرات کاربران نسبت به اپلیکیشن شمرون کباب
  • مسلماً خیلی زمان کمتری صرف سفارش اپلیکیشنی غذا میشه. وقتی می خوام به یه رستوران تلفن بزنم که غذا سفارش بدم باید اول بگردم و شماره تلفن شون رو پیدا بکنم بعد منتظر بمونم که یه نفر از اون سمت گوشی رو برداره که ممکنه یه دقیقه زمان طول بکشه و آهنگ انتظار برام پخش بکنن. یه دقیقه بعد که گوشی رو برمی دارن اسم و شماره اشتراکم رو می پرسند و معمولا باید حداقل سه مرتبه  با صدای بلند تکرار بکنم تا از توی کامپیوترشون اسم و آدرسم رو پیدا بکنن، یکی دو بار هم سفارش غذا رو باهام چک می کنن و توی ۱۰ درصد موارد به جای ماست اشتباهی سالاد می فرستن یا به جای نوشابه، دوغ می فرستند و همین پروسه هم حداقل ۵ دقیقه طول می کشه.اما با اپلیکیشن و سایت فقط چند ثانیه و چند کلیک کافیه تا سفارش غذام رو بدون معطلی و خیلی دقیق ثبت بکنم.
  • من همونطور که کارهای بانکی و خریدهای روزمره ام رو آنلاین انجام میدم ترجیح میدم که غذامو هم اینترنتی سفارش بدم. اینجوری لازم نیست توی رستوران منتظر میز خالی بمونم.
  • من با جمله ی «تعطیل است» خیلی آشنام. گاهی اوقات اونقدر کارم طول می کشه که تا برسم خونه و آماده ی رفتن به رستوران بشم زمان از دست میره و یا رستوران تعطیله یا غذا تموم شده! ولی با سفارش اینترنتی خیلی راحت بدون اینکه نگران ترافیک باشم توی خونه استراحت می کنم تا غذام رو بیارن.

به اشتراک گذاری

۰ نظر

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*