از کالری‌ها نترسید! | قسمت دوم

اگه شما هم از اون دسته آدمایی هستید که دلشون می‌خواد برنامه غذایی سالمی داشته باشید ولی در عین حال نمی‌تونن از فکر ساندویچای خوشمزه بیرون بیاین، واستون خبر خوبی داریم! همۀ ما هر روز تو روزنامه، تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی درباره مضرات فست‌فودها و ساندویچ‌ها می‌خونیم و می‌شنویم، می‌دونیم که سوسیس کالباس و بقیه فست‌فودها حاوی مواد سرطانزا هستند و سلامتی ما رو به مخاطره می‌اندازن ولی آیا این به معنیه که باید برای همیشه با اینجور غذاها خداحافظی کنیم؟ نه! راه حل بهتر جایگزین کردن ساندویچ‌های فست‌فودی با ساندویچ‌های خوشمزۀ شمرون کبابه! در ادامۀ این مطلب بهتون می‌گیم که ساندویچای سالم و لذیذ شمرون شامل چی هستن!
ساندویچ فیله کباب؛ یه پیشنهاد عالی برای ورزشکارا!
ساندویچای فیله کباب شمرون حاوی یه سیخ فیلۀ گوشت، نان سبوس‌دار یا نان فرانسوی، گوجه فرنگی، خیارشور، پیاز جعفری، سس باربیکیو، ترشی انبه، وسس فرانسوی است. این ساندویچ یه وعدۀ عالی و کامل بعد از ورزش محسوب میشه و حسابی بهتون انرژی میده.
ساندویچ جوجه کباب؛ ساندویچی برای همۀ فصول!
کی رو می‍شناسین که جوجه کباب دوست نداشته باشه؟ هیچکس! خب اگه احیانا کسی هم دور و بر شما باشه که این غذای لذیذ رو دوست نداشته باشه اگه با ساندویچ جوجۀ شمرون‌کباب آشناش کنید حتما نظرش برمیگرده! ساندویچ جوجۀ شمرون حاوی یه سیخ جوجه کباب، نان سبوس‌دار یا نان فرانسوی، گوجه فرنگی، خیارشور، پیاز جعفری، سس باربیکیو، ترشی انبی و سس فرانسوی است
ساندویچ کباب لقمۀ گوسفندی؛ ساندویچ محبوب کباب‌خورای حرفه‌ای!
این ساندویچ بهترین گزینه برای کسایی محسوب میشه که عاشق کبابن و اگه هفت روز هفته هم کباب بخورن سیر نمیشن! چی از این بهتر که همون کباب خوشمزۀ همیشگی رو به شکل ساندویچ بخورید؟
پس یادتون باشه هر موقع دلتون یه ساندویچ سالم و مغذی خواست که بعد از خوردنش احساس عذاب وجدان هم نگیرید، به 1775 زنگ بزنین یا از طریق وب و اپلیکیشن شمرون یکی از این خوشمزه‌ها رو سفارش بدید، زود به دستتون می‌رسونیم!

دیدگاهتان را بنویسید