از کالری‌ها نترسید! | قسمت اول

پایه و اساس خیلی از رژیم‌های غذایی، کالری شماری ست. بیشتر  افرادی که تصمیم می‌گیرن سبک زندگی‌شون رو تغییر بدن، وزن کم کنن یا حتی چند کیلویی اضافه بکنن شروع به محاسبۀ میزان کالری‌هایی‌ می‌کنن که روزانه مصرف می‌کنن. این کار هم خوبی‌هایی داره و هم اگه دقیق انجام نشه می‌تونه تاثیرات برعکس و حتی مخربی به جا بگذاره؛ به خاطر همین ما توی شمرون کباب تصمیم گرفتیم با مشاوره گرفتن و کمک کارشناسان بهداشت و متخصصان تغذیه، میزان دقیق کالری‌های موجود در هر وعدۀ غذای رستورانمون رو استخراج کنیم و در اختیار شما قرار بدیم تا اگر در رژیم کالری شماری هستید یا پرهیز غذایی خاصی دارید با اطلاع کامل و به میزانی که براتون مفید و سازنده است از کباب‌های لذیذ شمرون نوش جان کنید.

از دورچین‌ها شروع می‌کنیم: هر گوجه کبابی که کنار غذای شما سرو میشه حدود 70 گرم است و 15 کالری داره، لیموترش حدود 16 کالری و فلفل با وزن 40 گرم، 9کیلوکالری داره. سس کباب شمرون 26 کالری و سس انار 113 کالری داره. هر قالب کرۀ 20 گرمی شمرون 20 کالری داره و یک بسته ریحون تر و تازۀ شمرون هم 16 کالری داره.

و اما کباب‌ها: هر سیخ کوبیدۀ شمرون کباب250 گرم و در مجموع هر پرس کوبیده 500 گرم وزن داره و دارای 681 کالری ست. جوجه کباب ران شمرون 500 گرم است و 1244 کالری داره، هر سیخ جوجه کباب با استخوان هم 900 گرم وزن داره 2280 کالری داره. راستۀ برۀ لذیذ شمرون کباب که هر سیخش 250 گرم است 573 کیلو کالری به بدنتون می‌رسونه و هر سیخ شیشلیک 500 گرمی هم 805 کالری داره. به این ترتیب یه دیس میکس کباب شمرون که شامل همۀ آیتم‌های خوشمرۀ منو شمرون کبابه در مجموع حاوی6395 کیلوکالری است. در آخر هم فراموش نکنید که هر پرس برنج زعفرانی شمرون کباب به اضافۀ تهچین و روغن اصل کرمانشاهی 520 کالری داره.

هدف ما از اندازه‌گیری دقیق مقدار کالری‌های موجود در منوی شمرون کباب،اطلاع رسانی صادقانه به مشتریان عزیزی‌ست که با  اعتمادشون به به برند ما اعتبار می‌بخشن. سلامتی شما در کنار طعم لذیذ برند شمرون، کیفیت ما رو تضمین می‌کنه.

در مطلب بعدی از مقدار کالری ساندویچ‌کباب‌ها و پیش غذاها براتون میگیم.

دیدگاهتان را بنویسید