چند دلیل محکم برای اینکه کباب خوشمزۀ شمرون رو اینترنتی سفارش بدید!

“هرجای تهرون که باشی شمرون کباب همونجاست” این جمله شعار معروف شمرون کبابه؛ چیزی که بعد از شنیدنش ممکنه بپرسید اینه که حتی تا اکباتان می‌فرستید؟ تا شهر ری چی؟ همۀ مسیرها رو پوشش میدید؟ پیک شمرون برای همه جای تهران رایگان؟ همۀ شعبه‌ها دلیوری دارن؟ توی تمام شعبه‌های شمرون، ارسال غذا رایگانه؟
جواب همۀ این سوالات و باقی سوال‌هایی که توی ذهن شا هست یه کلمه است: “بله” .
کسانی که شمرون‌کباب رو از قدیم می‌شناسن یادشون هست که این برند لذیذ، جزو اولین رستوران‌هایی بود که سایت و اپلیکیشن سفارش غذا طراحی کرد و زمان زیادی صرفِ دیزاین فرآیند سفارش‌گیری و ارسال غذا کرد. تلاش تیم شمرون کباب اینه که زمان انتظار شما در فرآیند ثبت سفارش رو کوتاه بکنه، غذا رو در کوتاه‌ترین زمان به طور رایگان به دستتون برسونه و تجربۀ میل کردن کباب لذیذ شمرون رو توی خونه‌هاتون مهیا کنه؛ به همین خاطره که میگیم هرجای تهرون که باشین شمرون کباب همون‌جاست!
جالبه بدونین که پیک‌های شمرون کباب، با هر سفارش به سمت یک آدرس راهی میشن و اینطوری نیست که منتظر بمونن تا چند سفارش توی محدودۀ یه محله ثبت بشه، به همین خاطره که با اطمینان خاطر به مشتریامون قول میدیم که کباب رو داغ و تازه به دستشون می‌رسونیم. علاوه بر این با اضافه کردن امکانات جدید به اپلیکیشن شمرون کباب، به زودی می‌تونین مسیری رو که سفیر شمرون داره طی میکنه تا بهتون برسه، مشاهده کنین، از لوکیشن دقیقش مطلع بشین و ببینین چند دقیقه دیگه پیش شما میرسه.
یکی دیگه از مزایای سفارش اینترنتی دادن اینه که شما با این کار، همیشه ده درصد تخفیف روی فاکتورتون می‌گیرین و هیچ فرقی نمی‌کنه از طریق اپلیکیشن شمرون کباب سفارشتون رو ثبت کرده باشید یا از طریق وبسایت، تخفیف سفارش اینترنتی همیشه شامل حال شما میشه. این نکته رو هم در نظر داشته باشین که با هر بار سفارش غیرحضوری شما بخشی از ترافیک شهر رو کم کردین، از زمانی که ممکن بود توی صف و در شلوغی منتظر بمونین استفادۀ بهتری کردین و علاوه بر اون نقش به سزایی در اشتغال زایی برای پیک‌های شمرون کباب داشتین!
شمرون کباب تلاش میکنه روز به روز روند ثبت سفارش رو تسهیل ببخشه، همراهمون باشین، به زودی با آپدیت جدید اپلیکیشن شگفت‌زده‌تون می‌کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید