کیسه‌های نون شمرون‌کباب، طرفدار طبیعت و محیط زیست!

تا به حال دقت کردین که هر بار آشپزی می‌کنید یا هر مرتبه میرید رستوران چقدر زباله تولید می‌کنید؟ کافیه وقتی دارید از پشت میز رستوران بلند میشید بشمرید ببینید چندتا دستمال کاغذی کنار بشقاب‌تون مچاله کردید؟ خیلی از زباله‌هایی که ما روزانه تولید می‌کنیم از مواد پلاستیکی تجزیه‌ناپذیر تشکیل شدن و هیچ موقع به چرخۀ طبیعت برنمی‌گردن.
این روزا می‌بینیم که طرفداران محیط زیست با طراحی کمپین‌های تبیغاتی تلاش می‌کنن در این حوزه فرهنگ‌سازی کنن و افراد رو تشویق به کاهش مصرف اقلام پلاستیکی بکنن. ما فکر می‎کنیم هرکسی به نوبۀ خودش می‌تونه قدم مثبتی برای حفظ محیط زیست برداره. کاری که ما توی شمرون کباب می‌کنیم اینه که پسماندهای غذا و نون‌هایی که روزانه باقی می‌مونه رو از زباله‌های خشک جدا کنیم و اقلام پلاستیکی به کار رفته توی بسته‌بندی‌هامون رو هم به شکل تفکیک شده تحویل بازیافت بدیم.
علاوه بر اون ما همیشه سعی‌مون بر این بوده تا بهترین و مرغوب‌ترین نوع بسته‌بندی رو ارائه بدیم تا کباب‌های خوشمزه رو داغ و تازه به خونه‌ی مشتریامون برسونیم ولی در کنار توجه به این نکته حواسمون بوده که حدالمقدور از کمترین میزان مقوا و پلاستیک توی بسته‌بندیامون استفاده کنیم. اگه مشتری شمرون‌کباب باشین حتما کیسه‌های بازیافت‌پذیر شمرون کباب که برای ارسال نون استفاده میشه رو دیدید.
تیم تولید و طراحی شمرون کباب، همیشه در حال به روز شدن است و با مطالعه و مشاهدۀ جدیدترین دستاوردهای علمی تلاش می‌کنه که بهترین مواد بسته‌بندی که دوستدار طبیعت و محیط زیست است رو وارد صنعتش بکنه.

دیدگاهتان را بنویسید